O nás

Kdo jsme?

Společnost SOMAX TECH spol. s r. o., vznikla v roce 2013 jako dceřiná společnost společnosti SOMAX PLUS spol. s r. o., s tradicí od roku 1994, a převzala od ní veškerou velkoobchodní, maloobchodní, montážní a servisní činnost.

Společnost se od svého počátku specializuje na obor olejové a mazací techniky a olejového hospodářství. Postupem času se do naší nabídky dostali další technologie, které s hlavními obory úzce souvisí a to především technologie vnitropodnikových čerpacích stanic, technologie stlačeného vzduchu a technologie odsávání výfukových zplodin.

Dnes má společnost v těchto oborech silnou pozici na trhu a to především díky svému přístupu k zákazníkům, vysokou kvalitou nabízených produktů a služeb. Společnost je dlouhou dobu stabilní, vykazuje každý rok nárůst obratu a má velmi dobrou platební morálku. 

Na trh dodáváme pouze osvědčené kvalitní produkty od renomovaných světových výrobců.

Společnost je dlouhodobě prověřována a uznána certifikačním orgánem ve shodě s normou ČSN EN ISO. 

 

 

Kde působíme?

Pomocí své organizační a distribuční sítě zajišťujeme své služby po celém území České a Slovenské republiky.
Od roku 2013 Vás rádi přivítáme v našem moderním sídle, kde je možné si prohlédnout technologii v naší vzorkovně nebo se zúčastnit našich pravidelných školení, které rádi uspořádáme přímo u nás nebo v sídle Vaší společnosti.

Zajišťujeme služby po celé České a Slovenské republice!

Co děláme?

Technologii, kterou společnost nabízí je možno použít v různých průmyslových odvětvích jako v automobilovém průmyslu, stavebnictví, zemědělství, chemickém průmyslu, dolech, leteckém průmyslu, v nákladní, železniční a lodní dopravě ve výrobě a v mnohých dalších oborech.

Společnost SOMAX TECH spol. s r. o. je specializovanou společností prodávající kompletní technologii pro skladování, rozvod a výdej průmyslových kapalin jako je olej, maziva, nafta, AdBlue, antifreeze, benzín, voda, chemické produkty atd.

V našem sortimentu naleznete také kompletní technologii pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu, pro odsávání výfukových, svařovacích a jiných zplodin.

Velké technologické celky jako olejové hospodářství, vnitropodnikové čerpací stanice, rozvody stlačeného vzduchu nebo odsávání výfukových zplodin jsme schopni zpracovat vč. projektu. Na přání zákazníka vyřizujeme i veškerá stavební a jiná povolení.

Na veškerou technologii dodanou naší společností poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis.

Jak pracujeme?

  1. První kontakt se zákazníkem a zjištění jeho kompletních požadavků
  2. Analýza situace a výběr vhodné technologie
  3. Vypracování nabídky v několika funkčních verzích a jejich představení zákazníkovi
  4. U složitějších realizačních celků a po domluvě se zákazníkem vypracování projektu a zakreslení technologie do půdorysného řešení
  5. Odsouhlasení nabídky a odeslání zboží
  6. V případě složitějších celků návrh individuální realizace
  7. Provedení profesionální montáže
  8. Zaškolení obsluhy
  9. Konečné předání technologie
  10. Provádění profesionálního záručního i pozáručního servisu