Zákaznická podpora:+420 377 322 185info@somaxtech.cz

O nás

Kdo jsme?

Společnost SOMAX TECH spol. s r. o., vznikla v roce 2013 jako dceřiná společnost společnosti SOMAX PLUS spol. s r. o., s tradicí od roku 1994, a převzala od ní veškerou velkoobchodní, maloobchodní, montážní a servisní činnost.

Společnost se od svého počátku specializuje na obor olejové a mazací techniky a olejového hospodářství. Postupem času se do naší nabídky dostali další technologie, které s hlavními obory úzce souvisí a to především technologie vnitropodnikových čerpacích stanic, technologie stlačeného vzduchu a technologie odsávání výfukových zplodin.

Dnes má společnost v těchto oborech silnou pozici na trhu a to především díky svému přístupu k zákazníkům, vysokou kvalitou nabízených produktů a služeb. Společnost je dlouhou dobu stabilní, vykazuje každý rok nárůst obratu a má velmi dobrou platební morálku. 

Na trh dodáváme pouze osvědčené kvalitní produkty od renomovaných světových výrobců.

Společnost je dlouhodobě prověřována a uznána certifikačním orgánem ve shodě s normou ČSN EN ISO. 

 

 

Kde působíme?

Pomocí své organizační a distribuční sítě zajišťujeme své služby po celém území České a Slovenské republiky.
Od roku 2013 Vás rádi přivítáme v našem moderním sídle, kde je možné si prohlédnout technologii v naší vzorkovně nebo se zúčastnit našich pravidelných školení, které rádi uspořádáme přímo u nás nebo v sídle Vaší společnosti.

Zajišťujeme služby po celé České a Slovenské republice!

Co děláme?

Technologii, kterou společnost nabízí je možno použít v různých průmyslových odvětvích jako v automobilovém průmyslu, stavebnictví, zemědělství, chemickém průmyslu, dolech, leteckém průmyslu, v nákladní, železniční a lodní dopravě ve výrobě a v mnohých dalších oborech.

Společnost SOMAX TECH spol. s r. o. je specializovanou společností prodávající kompletní technologii pro skladování, rozvod a výdej průmyslových kapalin jako je olej, maziva, nafta, AdBlue, antifreeze, benzín, voda, chemické produkty atd.

V našem sortimentu naleznete také kompletní technologii pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu, pro odsávání výfukových, svařovacích a jiných zplodin.

Velké technologické celky jako olejové hospodářství, vnitropodnikové čerpací stanice, rozvody stlačeného vzduchu nebo odsávání výfukových zplodin jsme schopni zpracovat vč. projektu. Na přání zákazníka vyřizujeme i veškerá stavební a jiná povolení.

Na veškerou technologii dodanou naší společností poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis.

Jak pracujeme?

  1. První kontakt se zákazníkem a zjištění jeho kompletních požadavků
  2. Analýza situace a výběr vhodné technologie
  3. Vypracování nabídky v několika funkčních verzích a jejich představení zákazníkovi
  4. U složitějších realizačních celků a po domluvě se zákazníkem vypracování projektu a zakreslení technologie do půdorysného řešení
  5. Odsouhlasení nabídky a odeslání zboží
  6. V případě složitějších celků návrh individuální realizace
  7. Provedení profesionální montáže
  8. Zaškolení obsluhy
  9. Konečné předání technologie
  10. Provádění profesionálního záručního i pozáručního servisu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení